Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
You are here: Home
Onze jeugd tegen Oisterwijk en senioren PDF Afdrukken E-mail
Friday 13 April 2012
Vanavond bindt onze jeugd de strijd aan met die van Oisterwijk, waar dit keer ook Lars en Tristan de Haas meespelen (de eerste is ook bij ons, de tweede alleen bij ons lid, maar beiden spelen intern bij S.V.Oisterwijk). Er staat een wisselbeker op het spel uit het Wolstad/Schavo-tijdperk, die de laatste keer door SVO werd gewonnen. Omdat Oisterwijk bij lange na onvoldoende jeugdleden heeft om de 40+ van ons partij te bieden, speelt de rest van onze jeugd tegen senioren van onze club. Huub Leemans (simultaan), en Paul Hobbelen, Paul von Duijnhoven en Hans Thönissen (1-op-1) komen dit maal het jeugdkader versterken en nemen het in matches op tegen onze jonge leden. Onze gewaardeerde trainers Wilbert Kocken, Willem van den Brink en Ernest van Moorsel (simultaan) en Paul van der Aa, Monique van Corstanje en Fred Reuvekamp Gille (1-op-1) gooien zich ook in de strijd. Joost van den Bighelaar en Karel Storm leiden de match tegen Oisterwijk. Belangstellenden zijn welkom bij Kennisplein, Nimrodstraat 30, vanaf 18:45 tot ca. 20:15 uur. 
 
< Vorige   Volgende >