Maandag 12 september werd er in Theseus om het open snelschaak kampioenschap gestreden. Naast de usual suspects van De Drie Torens waren er ook enkele externe gegadigden die voor een podiumplek gingen. Al snel bleek dat Frans Konings de beste papieren had, omdat niemand zijn perfecte score kon bijhouden. En hij hield dit tot het einde toe vol en werd met ruime afstand winnaar met 9 uit 9! Tijdens de afterparty had Frans nog een mooie spreuk: schaken is soms net pianospelen, de zetten komen dan vanzelf.

De hoogst geƫindigde speler van De Drie Torens mag zich een jaarlang snelschaak kampioen noemen. In de laatste ronde streden Jaap en Wilbert om die eer. Onze voorzitter stond op een gegeven moment beter. Hij koos een plan, dat heel goed leek. Maar Jaap kon zich onder de druk uitspelen en was dodelijk in de counter. Hij speelde het eindspel heel goed.

Tijdens de prijsuitreiking mocht Jaap zichzelf als snelschaak kampioen van De Drie Torens eren.

Open Snelschaak Kampieoenschap De Drie Torens 2022

PSpeler#WRVPtWPSBB
1Frans Konings99009,046,046,00
2Jaap Weel96126,546,029,75
3Bjorn Fokker95226,045,525,50
4Wilbert Kocken95045,050,023,50
5Pieter Priems95045,039,515,00
6Dennis de Vroe95045,042,018,50
7Bart van de Berg95045,040,015,50
8Joost van den Bighelaar94144,541,514,00
9Huub Leemans93334,543,516,00
10Rick Zegveld94144,539,014,75
11Elias Thijsse94144,539,512,50
12Piet Kooijman82063,036,06,00
13Frank Vennix81162,535,05,75
14Jan Korevaar80081,035,52,50
15Rob van Moorsel30031,033,54,00

Frans neemt de eerste prijs in ontvangst.
Jaap geeft zichzelf de tweede prijs en wordt zo snelschaakkampioen van De Drie Torens.
Bjorn krijgt de derde prijs.

Alle uitslagen zijn hier te zien.